14° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

VALİ YARDIMCISI ABDULLAH ASLANER VEDA ETTİ

Yaklaşık 4 buçuk yıl süren görevinin ardından, Mülki İdare Amirleri kararnamesiyle İlimiz Vali Yardımcısı iken Mersin’in Silifke ilçesi Kaymakamlığına atanan Abdullah Aslaner, duygu dolu bir veda mesajı yayınladı. Aslaner, mesajında şunları söyledi: “Saygıdeğer Çankırılılar, değerli mesai arkadaşlarım; 6 Nisan 2017 de başlayan Çankırı Vali Yardımcılığı vazifem 14 Eylül 2021 günü sona erdi. Dört buçuk yıllık […]
Çankırı - 15 Eylül 2021 20:53 A A

Yaklaşık 4 buçuk yıl süren görevinin ardından, Mülki İdare Amirleri kararnamesiyle İlimiz Vali Yardımcısı iken Mersin’in Silifke ilçesi Kaymakamlığına atanan Abdullah Aslaner, duygu dolu bir veda mesajı yayınladı. Aslaner, mesajında şunları söyledi:

“Saygıdeğer Çankırılılar, değerli mesai arkadaşlarım;

6 Nisan 2017 de başlayan Çankırı Vali Yardımcılığı vazifem 14 Eylül 2021 günü sona erdi. Dört buçuk yıllık hizmet süresi içerisinde tüm mesaimi Çankırılılara hasretme gayreti içerisinde oldum. Bunda muvaffak olabildiysem ne mutlu bana.

Bu süre içerisinde birlikte çalışma şerefine nail olduğum başta sayın valilerim olmak üzere; milletvekillerimize, garnizon komutanlarımıza, belediye başkanlarımıza, cumhuriyet başsavcılarımıza, rektörlerimize ve her kademedeki mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

İlk günden bu güne bana kucağını açan ve ekmeğini paylaşan tüm Çankırılılara gönülden teşekkür ediyorum. Zerre-i miskal kadar hakkım varsa helal ediyorum. Çankırılı hemşehrilerimin de haklarını helal etmeleri temennisiyle arz-ı veda ediyorum.

Abdullah ASLANER”

Çankırı - 20:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.