29° Açık
  • EURO
  • DOLAR

VALİ TAŞOLAR LGS VE YKS’DE DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRDİ

LGS ve YKS sonuçlarının açıklanmasının ardından İlimiz okullarında derece elde eden öğrencilere Çankırı Valisi Mustafa Fırat Taşolar tarafından hediyeleri verildi. Valilik Salonunda gerçekleştirilen hediye takdimine Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, Okul Yöneticileri, öğretmen, veli ve öğrenciler katılım sağladı. Veli ve öğrencilerle bir süre sohbet eden Çankırı Valisi Mustafa Fırat Taşolar, emekleri nedeniyle veli, […]
Eğitim - 7 Eylül 2023 17:38 A A

LGS ve YKS sonuçlarının açıklanmasının ardından İlimiz okullarında derece elde eden öğrencilere Çankırı Valisi Mustafa Fırat Taşolar tarafından hediyeleri verildi. Valilik Salonunda gerçekleştirilen hediye takdimine Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, Okul Yöneticileri, öğretmen, veli ve öğrenciler katılım sağladı.

Veli ve öğrencilerle bir süre sohbet eden Çankırı Valisi Mustafa Fırat Taşolar, emekleri nedeniyle veli, okul yöneticisi, öğretmen ve öğrencileri tebrik ederek,  öğrencilerin başarılarının devamını diledi. Katılımcılarla ayrı ayrı tanışan Vali Taşolar, “Sınavlarda aldığınız sonuçlar çok değerli. Çankırı’ya örnek öğrencilersiniz. Sizlerle tanışmaktan mutluluk duyuyorum.” ifadelerini kullandı.

Eğitim - 17:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.