13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

VALİ AYAZ SALGIN DENETİMLERİNİ ARA VERMEDEN SÜRDÜRÜYOR

      Kurban Bayramının sona ermesiyle birlikte tüm ülkede olduğu gibi ilimizde de vaka sayıları giderek artmaya başladı. Artışı önlemek ve vatandaşlara aşının önemini anlatmak üzere denetimler gerçekleştiriliyor. Dün yapılan denetimlere katılan Vali Abdullah Ayaz, il merkezindeki gençlerin yoğun olarak bulunduğu kafeleri denetledi.       İşletmeciler, çalışanlar ve müşterilerle konuşan Vali Ayaz, tedbirlere […]
Çankırı - 29 Temmuz 2021 16:58 A A
      Kurban Bayramının sona ermesiyle birlikte tüm ülkede olduğu gibi ilimizde de vaka sayıları giderek artmaya başladı. Artışı önlemek ve vatandaşlara aşının önemini anlatmak üzere denetimler gerçekleştiriliyor. Dün yapılan denetimlere katılan Vali Abdullah Ayaz, il merkezindeki gençlerin yoğun olarak bulunduğu kafeleri denetledi.
      İşletmeciler, çalışanlar ve müşterilerle konuşan Vali Ayaz, tedbirlere uyulması gerektiğini ifade etti. Maskenin mutlaka kullanılması gerektiğini de hatırlatan Vali Ayaz, vatandaşlarımızın mutlaka aşı yaptırması gerektiğine vurgu yaptı. İnsanları sıkan tedbirlerin geri gelmemesi için ortak çaba gerektiğine işaret eden Vali Ayaz, denetimlerin vaka sayıları yeniden düşene kadar devam edeceğini belirtti.
Denetimlerde Vali Ayaz’a İl Sağlık Müdürü Dr. Hüseyin Sarıkaya, Şube Müdürü Hasan Karayel ve pandemi denetim ekibi de eşlik etti.
Çankırı - 16:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.