Açık
  • EURO
  • DOLAR

VALİ AYAZ: “KURBAN BAYRAMINIZI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLUYORUM”

Milli birlik ve beraberliğimizi güçlendiren, yardımlaşma ve paylaşma değerlerimizi bizlere hatırlatan dini bayramlarımızdan Kurban Bayramı’na kavuşmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlarımız; karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün pekiştiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, evlerimizin rahmet ve bereketle dolduğu, birbirimize her zamankinden daha fazla kenetlendiğimiz müstesna günlerdir. Bayram sevincimizi ailemizle, akrabalarımızla paylaştığımız gibi; muhtaç ve kimsesiz vatandaşlarımızla, huzur […]
Çankırı - 19 Temmuz 2021 22:05 A A

Milli birlik ve beraberliğimizi güçlendiren, yardımlaşma ve paylaşma değerlerimizi bizlere hatırlatan dini bayramlarımızdan Kurban Bayramı’na kavuşmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlarımız; karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün pekiştiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, evlerimizin rahmet ve bereketle dolduğu, birbirimize her zamankinden daha fazla kenetlendiğimiz müstesna günlerdir.

Bayram sevincimizi ailemizle, akrabalarımızla paylaştığımız gibi; muhtaç ve kimsesiz vatandaşlarımızla, huzur evindeki yaşlılarımızla, şehit aileleri ve gazilerimizle birlikte paylaşalım ki gönül birliğimizin daim olduğunu gösterelim.

Kıymetli Çankırılı Hemşehrilerim;

Kovid-19 salgını ile mücadelemiz hala devam ediyor. Maalesef salgın bitmedi. Başarıyla yürüttüğümüz salgınla mücadelemize zarar vermemek için, tedbirleri unutmadan maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyarak Kurban Bayramı’nı geçirmeye özen gösterelim ve virüsün yayılımının hızlanmasına fırsat vermeyelim. Kurban ibadetimizi gerçekleştirirken tedbirlerden uzaklaşmamaya azami özen gösterelim ve sorumlu davranalım.

Valilik olarak vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı huzur ve güven içerisinde geçirmelerini sağlamak amacıyla, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarımız tarafından gerekli önlemler alınmıştır. Sevinçle geçirmeyi arzuladığımız bayram günlerimizin bir hüzne dönüşmemesi için, seyahate çıkacak olanlar başta olmak üzere, tüm vatandaşlarımızdan trafikte gerekli dikkati göstermelerini ve trafik kurallarına riayet etmelerini bekliyoruz.

Bayram vesilesi ile bu günleri huzur içerisinde geçirmemizi sağlayan, vatan uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve ahirete irtihal eden gazilerimizi bir kez daha rahmetle yâd ediyor; şehit ailelerimizin ve gazilerimizin bayramlarını tebrik ediyorum.

Bu güzel bayram coşkusunun kardeşliğimizi daha da güçlendirmesini, aziz milletimiz ve tüm insanlık için huzura, esenliğe ve sağlıklı günlere vesile olmasını temenni ediyorum. Çankırılı hemşehrilerimin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.

Abdullah AYAZ

Çankırı Valisi

Çankırı - 22:05 A A
BENZER HABERLER