14° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

TUNA DİNÇ: “ÇANKIRI’DA YETKİMİZİ YİNE PERÇİNLEDİK”

Çankırı Sağlık-Sen Şube Başkanı Tuna Dinç, Çankırı’da Sağlık Hizmet kolunda yıllardır olduğu gibi yine tek yetkili sendika olduklarını yaptığı sosyal medya açıklamasıyla duyurdu. Yönetim olarak göreve geldikleri 24 Mart 2012 tarihinden bu yana sayıları yaklaşık % 100 artan üyelerinin destekleriyle 11 yıldır Sağlık Hizmet kolunda tek yetkili sendika olduklarını söyleyen Dinç, hedeflerinin bundan sonra da […]
Genel - 22 Mayıs 2023 20:51 A A

Çankırı Sağlık-Sen Şube Başkanı Tuna Dinç, Çankırı’da Sağlık Hizmet kolunda yıllardır olduğu gibi yine tek yetkili sendika olduklarını yaptığı sosyal medya açıklamasıyla duyurdu. Yönetim olarak göreve geldikleri 24 Mart 2012 tarihinden bu yana sayıları yaklaşık % 100 artan üyelerinin destekleriyle 11 yıldır Sağlık Hizmet kolunda tek yetkili sendika olduklarını söyleyen Dinç, hedeflerinin bundan sonra da uzun yıllar yine tek yetkili sendika olarak sağlık çalışanlarına hizmet vermeye devam etmek olduğunu söyledi.

Dinç, göreve geldiklerinde 720 olan üye sayılarının bugün itibarı ile 1.358, kendilerine en yakın sendikanın ise üye sayısının 285 olduğunu da sözlerine ekledi. Tuna Dinç, yakaladıkları bu büyük başarıda kendilerine destek olan herkese ayrı ayrı teşekkürlerini sunduğu açıklamasında şunları söyledi:

“Çankırı Sağlık-Sen Şubesi olarak, tüm kurumlarda 1358 üye ile yetkiliyiz. En yakın sendika 285 üye. Bu süre zarfında, bizlere sahada imzasını haklarını korumak adına teslim aldığımız değerli üyelerimiz başta olmak üzere, Yönetim Kurulu üyelerimize, çok değerli ilçe ve kurum temsilcilerimize, Kadın Kolları, Gençlik Kolları Başkanları ve yönetimlerine canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum..

Biz birlikte güçlüyüz, Birlikte başardık.”

Genel - 20:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.