16° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

TEMAD BAŞKANI ÖZCAN ÇALIŞKAN VE YÖNETİM KURULU VALİ AYAZ’I ZİYARET ETTİ

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği’nin çiçeği burnunda (TEMAD) başkanı Özcan Çalışkan, beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Kaleliköseoğlu ve Ali Salih’le birlikte Vali Abdullah Ayaz’ı ziyaret etti. Ziyaretlerinin çok olumlu geçtiğini söyleyen Çalışkan, Vali Ayaz’ın ilgisinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. TEMAD Başkanı Özcan Çalışkan, Vali Abdullah Ayaz’la görüşmesi sonrasında şu açıklamalarda bulundu: “26 Mayıs Çarşamba saat 14:00’de […]
Çankırı - 27 Mayıs 2021 09:11 A A

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği’nin çiçeği burnunda (TEMAD) başkanı Özcan Çalışkan, beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Kaleliköseoğlu ve Ali Salih’le birlikte Vali Abdullah Ayaz’ı ziyaret etti. Ziyaretlerinin çok olumlu geçtiğini söyleyen Çalışkan, Vali Ayaz’ın ilgisinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

TEMAD Başkanı Özcan Çalışkan, Vali Abdullah Ayaz’la görüşmesi sonrasında şu açıklamalarda bulundu:

“26 Mayıs Çarşamba saat 14:00’de Sayın Valimiz Abdullah Ayaz beyefendiye, yeni seçilen Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Çankırı Şube Başkanı olarak ben Özcan Çalışkan, Yönetim Kurulu üyelerimiz Murat Kaleliköseoğlu ve Ali Salih ile birlikte nezaket ziyaretinde bulunduk.

Sayın Valimizle karşılıklı görüşmemizde kendisine TEMAD’ın kamu yararına bir kuruluş olarak, S.T.K.lar içerisinde en etkili, güçlü ve faydalı bir dernek olduğunu, bizlerin de her zaman Devletimizin ve Valimizin yanında olarak faydalı hizmetler yapacağımızı söyledim.

Bizler emekli Türk askerleri olarak Vatanın bölünmez bütünlüğü için Cennet Anadolu’muzun karış karış her köşesinde görevimizi yapmanın gururu içerisindeyiz. Bu duygu ve düşüncelerle geçen görüşmemizin sonunda Sayın Valimizi TEMAD Derneğimize davet ettik. Bizlere gösterdiği yakınlık misafirperverlik için sayın Valimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

Çankırı - 09:11 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.