Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ŞUBAT AYI HALK GÜNÜ TOPLANTISI

Çankırı’da yaşayan vatandaşlarımızın dertlerini, sorunlarını, sıkıntılarını, talep ve şikayetlerini dile getirme imkanı buldukları Halk Günü Toplantıları Şubat ayında da devam ediyor. 3 Şubat Cuma günü (yarın) saat 10:00’da Çankırı Valilik binasındaki Birlik Toplantı Salonu’nda düzenlenecek olan toplantıya tüm halkımız davetli. Konu hakkında Çankırı Valiliği’nce yapılan açıklama şu şekilde: “Valiliğimizce, vatandaşlarımızla doğrudan temas kurmak suretiyle toplumun […]
Çankırı - 3 Şubat 2023 09:14 A A

Çankırı’da yaşayan vatandaşlarımızın dertlerini, sorunlarını, sıkıntılarını, talep ve şikayetlerini dile getirme imkanı buldukları Halk Günü Toplantıları Şubat ayında da devam ediyor. 3 Şubat Cuma günü (yarın) saat 10:00’da Çankırı Valilik binasındaki Birlik Toplantı Salonu’nda düzenlenecek olan toplantıya tüm halkımız davetli.

Konu hakkında Çankırı Valiliği’nce yapılan açıklama şu şekilde:

“Valiliğimizce, vatandaşlarımızla doğrudan temas kurmak suretiyle toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşabilmek, vatandaşlarımızın talep ve şikayetleri doğrultusunda gerekli değerlendirmeleri yapabilmek amacıyla 03.02.2023 Cuma günü saat 10:00’da Valiliğimiz Birlik Toplantı Salonunda “Halk Günü Toplantısı” yapılacaktır.

Halkımıza saygıyla duyurulur.”

Çankırı - 09:14 A A
BENZER HABERLER