13° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

SARIKAYA HAFTA SONU İLÇE HASTANELERİ VE ASH.LERİ ZİYARET ETTİ

İl Sağlık Müdürü Dr. Hüseyin Sarıkaya, hafta sonu ilçe hastanelerini ve Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarını ziyaret etti. Gittiği her yerde ilgi ve sevgiyle karşılanan Sarıkaya, görevi başındaki sağlık çalışanlarıyla ve hastalarla sohbet etti. İl Sağlık Müdürü Sarıkaya, ilk olarak Eldivan ve Şabanözü 112 ASH İstasyonları’nı ziyaret etti. Ardından, ziyaret ettiği Çerkeş İlçe Devlet Hastanesi, Orta […]
Çankırı - 24 Mayıs 2021 21:44 A A

İl Sağlık Müdürü Dr. Hüseyin Sarıkaya, hafta sonu ilçe hastanelerini ve Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarını ziyaret etti. Gittiği her yerde ilgi ve sevgiyle karşılanan Sarıkaya, görevi başındaki sağlık çalışanlarıyla ve hastalarla sohbet etti.

İl Sağlık Müdürü Sarıkaya, ilk olarak Eldivan ve Şabanözü 112 ASH İstasyonları’nı ziyaret etti. Ardından, ziyaret ettiği Çerkeş İlçe Devlet Hastanesi, Orta İlçe Devlet Hastanesi, Şabanözü İlçe Hastanesi ve Çerkeş 112 ASH İstasyonunda nöbet tutan sağlık çalışanlarıyla sohbet eden Sarıkaya, tüm sağlık personeline pandemi sürecinde gösterdikleri fedakârlık ve duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti. Sarıkaya, acilde tedavi olan hastalara da geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Sarıkaya 23 Mayıs Pazar günü de, Bayramören 112 ASH İstasyonu, Kurşunlu 112 ASH İstasyonu ve Kurşunlu Devlet Hastanesi Acil servisinde nöbet tutan sağlık çalışanlarını ziyaret etti. Dr. Hüseyin Sarıkaya, pandemi sürecindeki fedakârlıklarından dolayı tüm sağlıkçılara olduğu gibi kendilerine teşekkür etti.

Çankırı - 21:44 A A
BENZER HABERLER