Açık
  • EURO
  • DOLAR

SARAY 18 SPOR – 0 SAFRANBOLUSPOR – 2

Çankırı’yı Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) temsil eden tek takım olan Saray 18 Spor Kulübü, bu hafta kendi sahasında oynadığı maçta lider Safranboluspor’a 2-0 yenildi. Her iki takımın da zaman zaman birbirine üstünlük sağladığı maçta dengeler maç boyunca değişmezken, ilk yarıda 34. dakikada Safranbolusporlu Melih Süleyman’ın golü skoru 1-0 yaptı. İlk yarıda başka gol olmazken ikinci […]
Genel - 30 Ekim 2023 11:11 A A

Çankırı’yı Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) temsil eden tek takım olan Saray 18 Spor Kulübü, bu hafta kendi sahasında oynadığı maçta lider Safranboluspor’a 2-0 yenildi. Her iki takımın da zaman zaman birbirine üstünlük sağladığı maçta dengeler maç boyunca değişmezken, ilk yarıda 34. dakikada Safranbolusporlu Melih Süleyman’ın golü skoru 1-0 yaptı.

İlk yarıda başka gol olmazken ikinci yarının ilk dakikalarında anlık pozisyonu değerlendiren ibrahim Başer’in kafa golü, maçın skorunu belirledi. Çankırı Saray 18 Spor’un 2-0 mağlup ayrıldığı maçın ardından lider Safranboluspor grupta yerini korurken Çankırı Saray 18 Spor, grupta 5. sıraya geriledi.

Genç Yarenler Grubu’nun maçın en başından en sonuna kadar susmadan, dinlenmeden yaptıkları tezahüratlarla Çankırı takımı Saray 18 Spor’u desteklediği maçı Çankırı Valisi M.Fırat Taşolar, Vali Yardımcısı Şahin Bayhan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak ve diğer kurum müdürleri ile kalabalık bir seyirci grubu izledi.

Genel - 11:11 A A
BENZER HABERLER