Açık
  • EURO
  • DOLAR

SAADET PARTİSİ ÇANKIRI İL TEŞKİLATI SEÇİM STARTINI VERDİ

Saadet Partisi Çankırı İl Teşkilatı 31 Mart yerel seçimlerinin ilk işaret fişeğini Atkaracalar’da ateşledi. Saadet Partisi Atkaracalar İlçe Teşkilatı seçim irtibat bürosunun açılışı ve İlçe Başkanı Evren Ulusoy’un belediye başkanı adaylığının ilanı düzenlenen bir törenle gerçekleştirildi. Atkaracalar halkına vefa ve hizmet borcumuz var Programda konuşan Ulusoy, Atkaracalar halkına vefa ve hizmet borcunun olduğunu, bunun için […]
Genel - 30 Ekim 2023 09:52 A A

Saadet Partisi Çankırı İl Teşkilatı 31 Mart yerel seçimlerinin ilk işaret fişeğini Atkaracalar’da ateşledi. Saadet Partisi Atkaracalar İlçe Teşkilatı seçim irtibat bürosunun açılışı ve İlçe Başkanı Evren Ulusoy’un belediye başkanı adaylığının ilanı düzenlenen bir törenle gerçekleştirildi.

Atkaracalar halkına vefa ve hizmet borcumuz var

Programda konuşan Ulusoy, Atkaracalar halkına vefa ve hizmet borcunun olduğunu, bunun için hizmet odaklı hayırlı bir yola çıktıklarını belirterek, “Çok değerli Atkaracalar’lı hemşerilerimiz, sizlere vefa ve hizmet borcumuz var. Atkaracalar’ın güzel insanları hizmetin en iyisine layıktır. Bizler bu bilinç ve heyecanla yola çıktık. İstihdamı ve üretimi artırıcı projelerimiz hazır. İstişareye ve liyakate önem vermekteyiz. Atkaracalar’ı layık olduğu seviyeye çıkaracağız Allah’ın izniyle. Hiç kimsenin şüphesi olmasın; hizmetin en iyisi, en kalitelisi ancak Millî Görüş belediyeciliği ile mümkündür. Belediye başkanlığını kazandığım takdirde Millî Görüş belediyeciliğinin efsane projeleriyle, muhterem babam Ahmet Ulusoy’un 15 yıllık belediye tecrübesinden ilham alarak mesai mefhumu gözetmeden gece gündüz çalışacağıma söz veriyorum.” dedi.

Yerel seçimlerin ilk işaret fişeğini Atkaracalar’dan ateşliyoruz

Saadet Partisi Çankırı İl Başkanı Mustafa Ünver de konuşmasında, “31 Martta gerçekleşecek olan yerel seçimlerin ilk işaret fişeğini Çankırı İl Teşkilatı olarak Atkaracalar’dan ateşliyoruz. Atkaracalar seçim karargahımızla birlikte belediye başkan adayımızı açıklamanın sevincini ve heyecanını yaşıyoruz. Hayırlı olsun. Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümü nedeniyle istiklal mücadelesi veren şanlı ecdadımıza
ve tüm şehitlerimize, ebediyete irtihal eden tüm gazilerimize, ayrıca İslam coğrafyasında özellikle Filistin’de İsrailli işgalciler tarafından saldırılarda hayatını kaybeden tüm din kardeşlerimize Yüce Rabbimizden rahmetler dileriz.” dedi.

Yerel seçim startını Atkaracalar’dan başlatıyoruz

Saadet Partisi Genel Merkezini temsilen programa katılan YİK üyesi Muhittin Hamdi Yıldırım da yapmış olduğu konuşmasına 31 Mart’ta gerçekleşecek olan yerel seçimlere ülkemizin yaşadığı ciddi sorunlar nedeniyle önem verdiklerini ve bu nedenle seçimlerle ilgili çalışmalara Atkaracalar’da start vererek başladıklarını belirterek başladı.

Yıldırım, konuşmasında “Bizler hepimiz kardeşiz. Şehitlerin evlatlarıyız. Önümüzde bir seçim var. Bu seçimi en güzel bir şekilde, en hayırlı neticelerle tamamlamak istiyoruz. Bunun için de burada bu mübarek Cuma gününde Atkaracalar ilçemizde yerel seçimlerin startını başlatıyoruz. Anadolu’nun bağrında yetişmiş, memleket sevdalısı, çalışkan, azimli, dürüst, ahlaklı bir Anadolu delikanlısı genç kardeşimiz Evren Ulusoy’un Belediye Başkan adaylığını ilan ediyoruz. Kendisini tebrik ediyoruz. Hayırlı olsun. Çıkmış olduğu bu yolda başarılar dileriz.

Bugün hem ekonomik ve sosyal, hem terör, hem de ahlaki açıdan zor bir süreci yaşamaktayız. Ortadoğu’da din kardeşlerimiz insanlıktan nasibi olmayan İsrail’li işgalcilerin zulümlerine, bombalı saldırılarına maruz kalıyor. Bu kanlı saldırıları da şiddetle lanetliyoruz.” dedi.

Genel - 09:52 A A
BENZER HABERLER