13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

REKTÖR ÇİFTÇİ: “İSMAİLCE TESLİMİYETİN İBRAHİMCE ADANIŞIN GÖSTERGESİ”

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Harun Çiftçi, yayınladığı videolu Bayram mesajında tüm halkımızın ve İslam âleminin Kurban Bayramını kutladı. Çiftçi, mesajında şunları söyledi: “Toplumumuzun hafızasında çok önemli günler vardır. Bayramlar da bu önemli günlerin taçlandığı, yegâne zamanlardır. Kurban Bayramımız, İsmailce teslimiyetin, İbrahimce adanışın bir göstergesidir. Bayramlar da paylaşmanın doruğa çıktığı, sevinçlerin paylaşıldığı, hüzünlerin azaldığı bir gündür. […]
Çankırı - 19 Temmuz 2021 22:42 A A

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Harun Çiftçi, yayınladığı videolu Bayram mesajında tüm halkımızın ve İslam âleminin Kurban Bayramını kutladı.

Çiftçi, mesajında şunları söyledi:

“Toplumumuzun hafızasında çok önemli günler vardır. Bayramlar da bu önemli günlerin taçlandığı, yegâne zamanlardır. Kurban Bayramımız, İsmailce teslimiyetin, İbrahimce adanışın bir göstergesidir. Bayramlar da paylaşmanın doruğa çıktığı, sevinçlerin paylaşıldığı, hüzünlerin azaldığı bir gündür.

Bu vesile ile bütün paydaşlarımızın Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum, Bayramımız Bayram Olsun temennisiyle saygılarımı sunuyorum.”

Çankırı - 22:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.