13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

RECEP NUHOĞLU’NDAN ANLAMLI ZİYARET

Çankırı İşitme Engelliler Spor Kulübü Derneği Başkanı Recep Nuhoğlu,  Türkiye Sağırlar Konfederasyonu Başkanı Orkun Bingül Utsukarcı ve Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Yakup Ümit Kihtir’i Ankara’da ziyaret etti. Nuhoğlu, güzel sohbetlerin edildiği sıcak bir ortamda geçen ziyaretler sırasında Utsukarcı ve Kihtir’e Çankırı adına İşaret Dili Harfleri’ni hediye etti.       Ziyaretleri hakkında bilgi […]
Çankırı - 8 Şubat 2021 22:41 A A

Çankırı İşitme Engelliler Spor Kulübü Derneği Başkanı Recep Nuhoğlu,  Türkiye Sağırlar Konfederasyonu Başkanı Orkun Bingül Utsukarcı ve Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Yakup Ümit Kihtir’i Ankara’da ziyaret etti. Nuhoğlu, güzel sohbetlerin edildiği sıcak bir ortamda geçen ziyaretler sırasında Utsukarcı ve Kihtir’e Çankırı adına İşaret Dili Harfleri’ni hediye etti.

      Ziyaretleri hakkında bilgi veren Recep Nuhoğlu, “Kendilerine dostluk ziyaretinde bulunarak Çankırı adına İşaret Dili Harfleri taktım ettim. Yıllardır tanıdığımız güzel insanların böyle görevlere gelmesi bizleri çok mutlu etti. Kendilerine misafirperverliklerinden, yakın ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi.
Çankırı - 22:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.