14° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÖZEL KARATEKİN HASTANESİ’NDE İKİ YENİ HEKİM GÖREVE BAŞLADI

Çankırı’nın 18 yıldır özel sağlık hizmetleri alanında ilk ve tek markası olan Çankırı Özel Karatekin Hastanesi hekim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Hastane’de Üroloji Uzmanı Dr. Sabuhi Alishov ve Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Zeynep Karagün poliklinik hizmeti vermeye başladılar. Azerbaycan’da aldığı tıp eğitiminin ardından Gazi Üniversitesinde Üroloji ihtisası yapan, Türkiye’deki çalışma hayatının ardından ilimize gelen Üroloji […]
Genel - 3 Mayıs 2023 21:03 A A

Çankırı’nın 18 yıldır özel sağlık hizmetleri alanında ilk ve tek markası olan Çankırı Özel Karatekin Hastanesi hekim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Hastane’de Üroloji Uzmanı Dr. Sabuhi Alishov ve Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Zeynep Karagün poliklinik hizmeti vermeye başladılar.

Azerbaycan’da aldığı tıp eğitiminin ardından Gazi Üniversitesinde Üroloji ihtisası yapan, Türkiye’deki çalışma hayatının ardından ilimize gelen Üroloji Uzmanı Dr. Sabuhi Alishov’un uzmanlık alanları şu şekilde;

-Prostat
-Mesane Tümörü
-Mesane Hastalıkları
-Kısırlık Tedavisi
-Böbrek Taşı Tedavileri
-Böbrek Ameliyatları
-Sünnet
-Cinsel Sorunların Tedavisi

Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Sanatoryum) Göğüs Hastalıkları alanında ihtisasını tamamlayan ve pek çok kamu hastanesinde görev yapan Uzm. Dr. Zeynep Karagün’de hastanenin hekim kadrosuna katıldı. Sigara Bıraktırma Polikliniği ve Uyku Apnesi alanlarında da çalışmalar yapan Karagün’ün uzmanlık alanları ise şu şekilde:

-KOAH
-Astım ve Alerjik Rahatsızlıklar
-Bronşit ve Alt Solunum Yolu Hastalıkları
-Akciğer Enfeksiyonları
-Akciğer Kanseri ve Nodülleri
-Akciğer Embolisi
-Pnomoni (Zatürre)
-Covid 19 ve Bağlı Hastalıklar

İki hekimin kadrolarını daha da güçlendirdiğini belirten Çankırı Özel Karatekin Hastanesi Baş Hekimi Op. Dr. Erhan Buru, ‘’Hastanemizde azimli ve tecrübeli bir kadromuz oldu. Bu kadronun Çankırı’da oluşması hem kent halkı için hem bölge halkı için önemli. İki değerli hekim arkadaşıma da hoş geldiniz diyor başarılar diliyorum’’ diye konuştu.

Genel - 21:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.