Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÖZEL KARATEKİN HASTANESİ SPORUN VE SPORCUNUN DESTEKÇİSİ OLUYOR

Çankırı Özel Karatekin Hastanesi ilimizde sportif çalışmalarına devam eden Milli Sporculara destek oluyor. Bu kapsamda hastanenin ilk misafirleri; Dünya U15 VE Yıldızlar Halter Şampiyonası öncesi Çankırılı sporcular Ramazan Efe Yılmaz ile Beytullah Öztürk oldular. 2022 Avrupa U15 VE Yıldızlar Halter Şampiyonasında Altın Madalya kazanan Ramazan Efe Yılmaz, U15 VE Yıldızlar Türkiye Şampiyonu Beytullah Öztürk ve […]
Genel - 19 Mayıs 2023 21:33 A A

Çankırı Özel Karatekin Hastanesi ilimizde sportif çalışmalarına devam eden Milli Sporculara destek oluyor. Bu kapsamda hastanenin ilk misafirleri; Dünya U15 VE Yıldızlar Halter Şampiyonası öncesi Çankırılı sporcular Ramazan Efe Yılmaz ile Beytullah Öztürk oldular.

2022 Avrupa U15 VE Yıldızlar Halter Şampiyonasında Altın Madalya kazanan Ramazan Efe Yılmaz, U15 VE Yıldızlar Türkiye Şampiyonu Beytullah Öztürk ve Halter Milli Takımlar Antrenörü Ömer Öz, Çankırı Özel Karatekin Hastanesinde sağlık kontrolünden geçtiler. Sporcular ve antrenör Öz, sağlık kontrolünün ardından spor dünyasında trend haline gelen Hacamat Terapi ile ilgili bilgiler de aldılar.

Sağlık kontrolü ile ilgili konuşan Halter Milli Takımlar Antrenörü Ömer Öz, Çankırı’da kurumların genç sporculara desteklemesinin kendilerini çok sevindirdiğini belirterek, ‘’Bu sporcular genç yaşta madalya kazanma başarısı gösterdiler. Halen gelişimleri devam ediyor. Gelecek hafta ilimizde başlayacak Milli Takım Kampına katılacaklar. Kamp öncesi sağlık durumlarını görmemiz çok iyi oldu. İnşallah Moldova’da düzenlenecek dünya şampiyonasında kendilerinden madalya bekliyoruz. Çankırı Özel Karatekin Hastanesine destekleri için çok teşekkür ediyorum’’ diye konuştu.

Çankırı Özel Karatekin Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Şefika Çiner Öksüz’de gençlerin kazandığı başarılar için gurur duyduğunu belirterek, sporculara dünya şampiyonasında başarılar diledi.

Hastaneden yapılan açıklamada genç sporcuların ve Milli Takım antrenörünün yapılan kontrollerinde sağlık açısından herhangi bir olumsuzluğa rastlanmadığı açıklandı.

Genel - 21:33 A A
BENZER HABERLER