16° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

MÜDÜRÜM SEN NE GÜZEL BİR İNSANSIN

“Allah Teâlâ, yaşından ötürü bir ihtiyara saygı gösteren gence, yaşlılığında hizmet edecek kimseler lutfeder.”Tirmizî, Birr 75 Resimde, camiden çıkarken yaşlı bir vatandaşın ayakkabısını bağlarken gördüğünüz kişi bir İl Emniyet Müdürü. Hani yanımızdan makam aracıyla geçip arkasından baktığımız, korumalarını aşıp odasına girmek ve birkaç şikayetimizi anlatmak için uğraşıp ta bir türlü görüşemediğimiz müdürlerden olması gerekirken, bu […]
Çankırı - 3 Ağustos 2019 01:21 A A

“Allah Teâlâ, yaşından ötürü bir ihtiyara saygı gösteren gence, yaşlılığında hizmet edecek kimseler lutfeder.”
Tirmizî, Birr 75

Resimde, camiden çıkarken yaşlı bir vatandaşın ayakkabısını bağlarken gördüğünüz kişi bir İl Emniyet Müdürü. Hani yanımızdan makam aracıyla geçip arkasından baktığımız, korumalarını aşıp odasına girmek ve birkaç şikayetimizi anlatmak için uğraşıp ta bir türlü görüşemediğimiz müdürlerden olması gerekirken, bu gibi tabuları aşıp halkın içinde gezebilen, onlarla sohbet edebilen bir Emniyet Müdürümüz var bizim.

Evet bu kardeşimiz Çankırı İl Emniyet Müdürümüz Sayın Saadettin Aksoy. Müdürüm sen ne güzel bir insansın, Allah senden razı olsun ve senin gibi insanların sayısını arttırsın.

Çankırı - 01:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.