Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

MİNİK ELLERDEN USTA ESERLER

Çankırı Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulamalı Anaokulu “Minik Bireyler Sınıfı” öğrencileri, öğretmenleri Şengül Karaduman nezaretinde ziyaret ettikleri Çankırı Karatekin Üniversitesi Seramik Bölümü Çalışma Atölyelerinde hem eğlenip hem öğrendiler. Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ersoy Yılmaz ve bölüm öğretim üyelerinin eşlik ettiği minik öğrencilere önce atölyeler gezdirildi sonra ise […]
Çankırı - 7 Mart 2020 10:50 A A

Çankırı Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulamalı Anaokulu “Minik Bireyler Sınıfı” öğrencileri, öğretmenleri Şengül Karaduman nezaretinde ziyaret ettikleri Çankırı Karatekin Üniversitesi Seramik Bölümü Çalışma Atölyelerinde hem eğlenip hem öğrendiler.

Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ersoy Yılmaz ve bölüm öğretim üyelerinin eşlik ettiği minik öğrencilere önce atölyeler gezdirildi sonra ise seramik çalışmaları hakkında yaşlarına uygun bilgiler verildi.

Daha sonra atölyelerde hazırlanan seramik harçlarına hayal güçlerini kullanarak şekil veren minik öğrenciler, yaptıkları çalışmalarla eğlenceli vakit geçirirken maharetleri ile de kendilerine hayran bıraktılar.

Atölye yorgunluklarını kendilerine ikram edilen meyve suyu ve pastalarla atan minik öğrenciler geçirdikleri keyifli saatlerin ardından okullarına döndüler.

Çankırı - 10:50 A A
BENZER HABERLER