Açık
  • EURO
  • DOLAR

MHP’Lİ 4 BELEDİYE BAŞKANI YENİDEN ADAY

Milliyetçi Hareket Partili (MHP) 4 Belediye Başkanı bugün MHP Genel Merkezi’ne giderek 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde yeniden adaylık için başvurularını yaptılar. Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Yapraklı Belediye Başkanı Ömer Güngör, Korgun Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Kozan ve Bayramören Belediye Başkanı Halil Muratoğlu beraberlerinde MHP İl Başkanı Ahmet Kurt ile birlikte gittikleri MHP […]
Genel - 20 Kasım 2023 21:27 A A

Milliyetçi Hareket Partili (MHP) 4 Belediye Başkanı bugün MHP Genel Merkezi’ne giderek 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde yeniden adaylık için başvurularını yaptılar. Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Yapraklı Belediye Başkanı Ömer Güngör, Korgun Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Kozan ve Bayramören Belediye Başkanı Halil Muratoğlu beraberlerinde MHP İl Başkanı Ahmet Kurt ile birlikte gittikleri MHP Genel Merkezi’nde önce MHP Genel Başkan Yardımcısı Pelin Yılık ile sonra da MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüştüler. Genel Başkan Bahçeli’nin elini öpüp onayını alan 4 Belediye Başkanı, 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri için adaylık başvurularını yaptılar.

Olay 18 Ailesi olarak başta Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen olmak üzere 4 Başkanımıza da, önümüzdeki seçimlerde başarılar diliyoruz.

Genel - 21:27 A A
BENZER HABERLER