29° Açık
 • EURO
 • DOLAR

MHP ÇANKIRI MERKEZ İLÇE BAŞKANI AVUKAT MEHMET FATİH KAYA OLDU

27 Ağustos Pazar günü yapılacağı açıklanan ancak ikinci bir kararla 31 Ağustos Perşembe gününe (Bugün) ertelenen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çankırı Merkez İlçe Kongresi, Atatürk Kültür Merkezi’nde bugün yapıldı. Kongreye MHP Genel Başkan Yardımcısı ve MHP Çankırı Milletvekili Pelin Yılık, MHP Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Ahmet Korhan Mastı, MHP Çankırı İl Başkanı Ahmet Kurt, Merkez […]
Genel - 31 Ağustos 2023 19:53 A A

27 Ağustos Pazar günü yapılacağı açıklanan ancak ikinci bir kararla 31 Ağustos Perşembe gününe (Bugün) ertelenen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çankırı Merkez İlçe Kongresi, Atatürk Kültür Merkezi’nde bugün yapıldı. Kongreye MHP Genel Başkan Yardımcısı ve MHP Çankırı Milletvekili Pelin Yılık, MHP Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Ahmet Korhan Mastı, MHP Çankırı İl Başkanı Ahmet Kurt, Merkez İlçe Başkanı Mahmut Doğar, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Korgun Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Kozan, Yapraklı Belediye Başkanı Ömer Güngör, MHP İlçe Başkanları, İl Genel Meclisi üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kongre sonunda yapılan MHP Merkez İlçe Başkanlığında değişime gidildi. Mahmut Doğar’ın yürüttüğü merkez İlçe Başkanlığı için yapılan seçimi tek liste olarak giren Avukat Mehmet Fatih Kaya kazandı ve yeni Merkez İlçe Başkanı oldu. Mehmet Fatih Kaya’nın yönetim kurulu ise şu isimlerden oluşuyor:

 1. Birsin Tolga Albayrak,
 2. Sadık Karatosun,
 3. Süleyman Yılmaz,
 4. Tarık Buğra Gökçe,
 5. Baki Çelik,
 6. Raşit Çağrı Sarıkaya,
 7. Abdullah Pirinç,
 8. Mehmet Sarıkaya,
 9. Mehmet Demiröz,
 10. Hürrem Ünal,
 11. Fatih Bahadır Dereli,
 12. Tevfik Çalıkoğlu,
 13. Hasan Yayılkan,
 14. Yasin Özkan,
 15. Gökhan Gezer,
 16. Murat Demiray,
 17. Zafer Astarlıoğlu,
 18. Nurettin Özyılmaz.
Genel - 19:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.