Açık
  • EURO
  • DOLAR

MEHMET AKİF ERSOY İLKOKULU’NDAN ANLAMLI ZİYARET

İlimiz Mehmet Akif Ersoy İlkokulu “ÇEDES (Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum)” Projesi kapsamında Çankırı İsmail Özdemir Huzurevi’ni ziyaret etti. Öğrencilere toplumsal değerlerin kazandırılması amaçlanan ÇEDES projesinde çocukların bu ziyareti huzurevi sakinlerini fazlasıyla mutlu etti. Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Değerler Eğitimi kulübü öğrencileri, okul müdürü Samet Hamlı, kulüp rehber öğretmeni Nermin Erol ve Hilmi Kiraz nezaretinde […]
Eğitim - 2 Kasım 2023 21:42 A A

İlimiz Mehmet Akif Ersoy İlkokulu “ÇEDES (Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum)” Projesi kapsamında Çankırı İsmail Özdemir Huzurevi’ni ziyaret etti. Öğrencilere toplumsal değerlerin kazandırılması amaçlanan ÇEDES projesinde çocukların bu ziyareti huzurevi sakinlerini fazlasıyla mutlu etti.

Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Değerler Eğitimi kulübü öğrencileri, okul müdürü Samet Hamlı, kulüp rehber öğretmeni Nermin Erol ve Hilmi Kiraz nezaretinde gerçekleştirilen bu özel ziyarette Ekim ayı teması olan “Saygı” konusu işlendi. Öğrenciler, huzurevindeki yaşlılarımızla bir araya gelerek onlara kendi yapmış oldukları resimleri hediye ettiler. Aynı zamanda yaşlılarımıza şiirler ve hikâyeler okuyarak, bilmece sorularıyla eğlenceli anlar yaşattılar.

Bu etkinlik, öğrencilerin yaşamın her aşamasında saygıyı nasıl içselleştirebileceklerini görmelerine olanak sağladı. Huzurevi sakinleri de çocuklar ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı.

Eğitim - 21:42 A A
BENZER HABERLER