Açık
  • EURO
  • DOLAR

KURŞUNLU’DA LİSELERARASI 100. YIL CUMHURİYET KUPASI FUTBOL TURNUVASI TAMAMLANDI

Cumhuriyetimizin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında il merkezi ve ilçelerde faaliyetlerini sürdüren okulların programları devam ediyor. Kurşunlu İlçesinde düzenlenen Liselerarası 100. Yıl Cumhuriyet Kupası Futbol Turnuvası tamamlandı. Turnuvada gösterdiği performans ile kupayı kazanan Şehit Murat Ustaoğlu Anadolu Lisesi öğrencileri, 100. Yıl etkinliklerinde aldıkları başarı için gurur ve mutluluk duyduklarını ifade ettiler. Kurşunlu ilçesi Beden Eğitimi zümresi […]
Genel - 19 Ekim 2023 14:45 A A

Cumhuriyetimizin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında il merkezi ve ilçelerde faaliyetlerini sürdüren okulların programları devam ediyor. Kurşunlu İlçesinde düzenlenen Liselerarası 100. Yıl Cumhuriyet Kupası Futbol Turnuvası tamamlandı.

Turnuvada gösterdiği performans ile kupayı kazanan Şehit Murat Ustaoğlu Anadolu Lisesi öğrencileri, 100. Yıl etkinliklerinde aldıkları başarı için gurur ve mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

Kurşunlu ilçesi Beden Eğitimi zümresi tarafından yönetilen maçlarda rakipler fair play kuralları dahilinde kıyasıya mücadele ettiler. Turnuvayı yakından takip eden Kurşunlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebuzer Kalemoğlu, turnuva sonunda katılım gösteren sporcuları tebrik ederek, sportif ve sosyal aktivitelerin ilçe nezdinde yaygınlaştırılarak devam edeceğini belirtti.

Genel - 14:45 A A
BENZER HABERLER