14° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

KÜÇÜK YARENLERİN GÖZÜ TÜRKİYE FİNALİNDE

Çankırı Birlik Spor Küçük Erkekler Voleybol Takımı, Çankırı’da oynanan Türkiye Şampiyonası Grup Müsabakaları‘nda gösterdikleri başarının ardından Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı. Çorum Belediye Spor ve Bartın Orduyeri Spor Kulüplerini 3-0 skorlarla yenen Birlik Spor, Ankara Spor Toto Spor Kulübüne 3-1 yenilerek 6 puan elde etti. Grup müsabakalarını ikinci olarak tamamlayan Filenin Yarenleri, gösterdikleri performans ile […]
Genel - 10 Nisan 2023 22:01 A A

Çankırı Birlik Spor Küçük Erkekler Voleybol Takımı, Çankırı’da oynanan Türkiye Şampiyonası Grup Müsabakaları‘nda gösterdikleri başarının ardından Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı. Çorum Belediye Spor ve Bartın Orduyeri Spor Kulüplerini 3-0 skorlarla yenen Birlik Spor, Ankara Spor Toto Spor Kulübüne 3-1 yenilerek 6 puan elde etti. Grup müsabakalarını ikinci olarak tamamlayan Filenin Yarenleri, gösterdikleri performans ile Türkiye’nin en iyi 32 takımı arasına girerek Türkiye finallerinde yerini aldı.

Bu seviyeye ulaşmak için iki senedir gece gündüz demeden çalıştıklarını belirten Çankırı Birlik Spor Kulübü Başkanı Talip Dönmez “İyi bir oyun için, kaliteli ve fedakâr oyuncular gerekir. Takımımızda da öyle oldu. Hedefe kitlenmiş azimli sporcular takımımıza önemli bir başarı getirdi. Tüm hedefimiz; Çankırı’nın adını Türkiye’de duyurmak ve ülkemizi şehrimizin iyi yetişmiş evlatları ile temsil etmek. Bu şehrin asıl potansiyeli, cevheri bu çocuklarımızdır.” dedi.

Bütün sporcuları göstermiş oldukları performans ve başarıdan dolayı kutlayan Dönmez, kulüp olarak işini seven, ailesinden ve sosyal hayatından fedakârlık eden çok kıymetli bir teknik ekibe sahip olduklarını vurgulayarak “Doğru kaptanı bulursan, aşamayacağın okyanus göğüs geremeyeceğin fırtına yoktur. Bu başarıdan dolayı ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımız çok mutlu olduk. En iyi 32 takım arasına Çankırı ismi ile girmekten dolayı ayrıca gururluyuz. Bize maddi ve manevi destek olan bütün paydaşlara teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Genel - 22:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.