29° Açık
  • EURO
  • DOLAR

KAPALI YÜZME HAVUZU VE SPOR VADİSİ İÇİN BAKAN SÖZÜ

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Enes Eminoğlu, Çankırı gezisinde çeşitli incelemelerde bulundu. Eminoğlu, Bakanlık olarak tesisleşme olarak iyi bir noktaya geldiklerini, Türkiye genelinde kapalı havuzlar, olimpik havuzlar, yarı olimpik havuzlar, gençlik merkezleri ve spor tesisleri olarak 10 binin üzerinde tesisimiz olduğunu, Türkiye genelindeki KYK yurtlarımızda ise kapasitemizin 950 bin civarında olduğunu söyledi. Olay 18 Genel […]
Genel - 7 Eylül 2023 15:37 A A

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Enes Eminoğlu, Çankırı gezisinde çeşitli incelemelerde bulundu. Eminoğlu, Bakanlık olarak tesisleşme olarak iyi bir noktaya geldiklerini, Türkiye genelinde kapalı havuzlar, olimpik havuzlar, yarı olimpik havuzlar, gençlik merkezleri ve spor tesisleri olarak 10 binin üzerinde tesisimiz olduğunu, Türkiye genelindeki KYK yurtlarımızda ise kapasitemizin 950 bin civarında olduğunu söyledi.

Olay 18 Genel Yayın Yönetmenimiz Sedat Öztürk’ün Kapalı Yüzme Havuzu ve eski Hayvan Pazarı bölgesinde 77 dönümlük arazi üzerinde yapılması planlanan Spor Vadisi hakkındaki sorularını yanıtlayan Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Enes Eminoğlu, “Bu konuları AK Parti İl Başkanı Koray Erdoğan ile de görüştük. Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzumuzu bu aylarda bitirip gençlerimizin hizmetine sunacağız. 77 dönümlük Spor Vadimiz için ise en kısa zamanda çalışmalara başlayıp bir an önce bitirilmesi için elimizden geleni yapacağız.” dedi.

Genel - 15:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.