-6° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

JUDOCULAR KURBAN KESTİ

Çankırı Gençlik Spor Kulübü judocuları yeni sezona kurban keserek başladı. Son katıldığı turnuvalarda kaza ve sakatlıklarla sıkça karşılaşan Gençlik Spor Kulübü sporcuları, kazalardan, belalardan ve nazarlardan korunmak için yeni sezona dualar eşliğinde kurban keserek start verdi. Eldivan İlçesi Seydiköy’de bulunan Hacı Murad-ı Veli Türbesi’nde gerçekleşen kurban kesim törenine antrenör Hayriye Başak ile veliler ve sporcular katıldı. […]
Genel - 22 Kasım 2022 20:14 A A

Çankırı Gençlik Spor Kulübü judocuları yeni sezona kurban keserek başladı. Son katıldığı turnuvalarda kaza ve sakatlıklarla sıkça karşılaşan Gençlik Spor Kulübü sporcuları, kazalardan, belalardan ve nazarlardan korunmak için yeni sezona dualar eşliğinde kurban keserek start verdi.

Eldivan İlçesi Seydiköy’de bulunan Hacı Murad-ı Veli Türbesi’nde gerçekleşen kurban kesim törenine antrenör Hayriye Başak ile veliler ve sporcular katıldı. Antrenör Hayriye Başak burada yaptığı açıklamada, yeni sezona başlarken kazalardan korunmak için sporcu ve velilerle birlikte kurban kestiklerini, dua ettiklerini belirtti.

Yeni sezonda sporcularla yoğun bir tempoda antrenmanlarını sürdüreceklerini dile getiren Başak, sporcularla birlikte büyük başarılar hedeflediklerini kaydetti.

Genel - 20:14 A A
BENZER HABERLER