14° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

JANDARMADAN ÇOCUKLARA MOBİL TRAFİK EĞİTİMİ

Çankırı İl Jandarma Komutanlığı, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine trafik eğitimi veriyor. Ağaç yaşken eğilir prensibinden yola çıkarak hazırlanan proje ile çocuklara Mobil Trafik Eğitim Aracını bizzat kullanmaları ile verilen eğitimlerde çocukların mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Konu hakkında yapılan açıklama şu şekilde: “Çankırı İl Jandarma Komutanlığı’nca planlanan, Jandarma Genel Komutanlığı’nca görevlendirilen “Mobil Trafik Eğitim Aracı” ve görevli […]
Eğitim - 18 Mayıs 2023 23:03 A A

Çankırı İl Jandarma Komutanlığı, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine trafik eğitimi veriyor. Ağaç yaşken eğilir prensibinden yola çıkarak hazırlanan proje ile çocuklara Mobil Trafik Eğitim Aracını bizzat kullanmaları ile verilen eğitimlerde çocukların mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Konu hakkında yapılan açıklama şu şekilde:

“Çankırı İl Jandarma Komutanlığı’nca planlanan, Jandarma Genel Komutanlığı’nca görevlendirilen “Mobil Trafik Eğitim Aracı” ve görevli Jandarma personeli ile birlikte Kızılırmak İlçesi Kızılırmak Anaokulu ve Karadayı köyü ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik “Yaparak-Yaşayarak” ilkesine dayalı (92) öğrencinin aktif rol alarak öğrendiği temel trafik eğitimi verilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Eğitim - 23:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.