13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

İTFAİYE HAFTASI KUTLAMALARI KORTEJ GEÇİŞİ İLE BAŞLADI

Çankırı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, İtfaiye Haftası kutlamalarına şehir turu atarak başladı. İtfaiye araçlarına Türk bayrağı asan itfaiye erlerine,  itfaiye kıyafetleri giyen çocuklar da eşlik etti. Çankırı İtfaiyesinin sirenleri bu kez kutlama için çaldı. Can kurtarmak veya korumak için kendi canlarını tehlikeye atan itfaiye erleri, itfaiyeci elbiselerini ve eldivenlerini giyerek, başlık ve tozluklarını takarak İtfaiye Haftasını […]
Çankırı - 27 Eylül 2021 19:43 A A

Çankırı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, İtfaiye Haftası kutlamalarına şehir turu atarak başladı. İtfaiye araçlarına Türk bayrağı asan itfaiye erlerine,  itfaiye kıyafetleri giyen çocuklar da eşlik etti.

Çankırı İtfaiyesinin sirenleri bu kez kutlama için çaldı. Can kurtarmak veya korumak için kendi canlarını tehlikeye atan itfaiye erleri, itfaiyeci elbiselerini ve eldivenlerini giyerek, başlık ve tozluklarını takarak İtfaiye Haftasını kutladı. Sirenler eşliğinde şehir turu atan itfaiyecilerin kortejini vatandaşlar da ilgi ile izledi. Pandemi sebebi ile daha az araç ile kortej geçişi yapan Çankırı İtfaiyesi, olası ihbar için de hizmet binasında tedbirlerini aldı. Şehir turu, küçük itfaiyecileri de mutlu etti.

Çankırı - 19:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.