14° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

IRAK CUMHURİYETİ ANKARA BÜYÜKELÇİLİĞİ’NDEN ÇAKÜ’YE ZİYARET

IRAK Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği 1. Kâtibi Dr. Farooq Zeebari, Iraklı öğrencilerle ilgili olarak, Çankırı Karatekin Üniversitesi (ÇAKÜ) Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi’yi ziyaret etti. Ziyarette konuşan Rektör Çiftçi, uluslararası öğrencilere büyük önem verdiklerini ve üniversitemizin fiziksel imkânları doğrultusunda sayıyı artıracaklarını belirtti. Öğrencilerin üniversitemizden en iyi şekilde eğitim almaları için akademik kadro ile istişare halinde olduklarını da […]
Eğitim - 19 Mayıs 2023 20:34 A A

IRAK Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği 1. Kâtibi Dr. Farooq Zeebari, Iraklı öğrencilerle ilgili olarak, Çankırı Karatekin Üniversitesi (ÇAKÜ) Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi’yi ziyaret etti. Ziyarette konuşan Rektör Çiftçi, uluslararası öğrencilere büyük önem verdiklerini ve üniversitemizin fiziksel imkânları doğrultusunda sayıyı artıracaklarını belirtti.

Öğrencilerin üniversitemizden en iyi şekilde eğitim almaları için akademik kadro ile istişare halinde olduklarını da söyleyen Rektör Çiftçi, üniversitenin imkânları doğrultusunda her geçen gün büyümeye devam edeceklerini vurguladı.

Iraklı öğrencilerin Çankırı’da eğitim almalarından son derece memnun olduklarını ifade eden Dr. Zeebari ise, ÇAKÜ’nün uluslararası öğrenci niteliği, çeşitliliği ve niceliği yönlerinden dikkatleri üzerinde topladığını, bu yönüyle eğitim diplomasisinde önemli rol üstlendiğini ifade etti. Öğrenci odaklı çalışma ve çözüm önerileri nedeniyle teşekkürlerini iletti.

Eğitim - 20:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.