-6° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN AVM’DE TERCİH DANIŞMANLIĞI

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezinde görevli Rehber Öğretmen/Psikolojik Danışmanlar, ilimizdeki bir alışveriş merkezinde ‘Lise Tercih Masası’ oluşturarak Tercih ve Kariyer Danışmanlığı hizmeti verdiler. ‘Her Zaman Her Yerde Herkese Rehberlik’ anlayışı ile lise tercihlerinin devam ettiği bugünlerde Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü’nde sunulan tercih danışmanlığının […]
Eğitim - 21 Temmuz 2022 21:10 A A

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezinde görevli Rehber Öğretmen/Psikolojik Danışmanlar, ilimizdeki bir alışveriş merkezinde ‘Lise Tercih Masası’ oluşturarak Tercih ve Kariyer Danışmanlığı hizmeti verdiler.

‘Her Zaman Her Yerde Herkese Rehberlik’ anlayışı ile lise tercihlerinin devam ettiği bugünlerde Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü’nde sunulan tercih danışmanlığının yanı sıra Kurban Bayramı öncesi yoğunluğun çok fazla olduğu alışveriş merkezinde de LGS tercih danışmanlığı hizmeti verildi.

Sadece ilimizde yaşayan öğrenci ve velilerinin değil, Kurban Bayramı tatilini memleketinde geçirmek isteyen özellikle Ankara ve İstanbul gibi büyükşehirlerde yaşayan Çankırılı vatandaşlarımızın da takdirini ve beğenisini toplayan ve çok yoğun ilgi gören tercih danışmanlığı masası üç gün boyunca alışveriş merkezinde hizmet sundu.

Lise tercihlerinin yapıldığı bu önemli süreçte öğrenci ve velilerimizin yanında olan, emeği geçen tüm eğitimcilerimize teşekkür eder, öğrencilerimize de başarılar ve iyi tatiller dileriz.

Tercihlerle ilgili ayrıntılı bilgi ve uzman desteği alabilmek için okullarımızdaki tercih danışmanlığı komisyonlarımıza ve Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü’ne başvurabilirsiniz.

Eğitim - 21:10 A A
BENZER HABERLER