11° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

İKİ ŞAMPİYONLUK BİRDEN ÇANKIRI’NIN

Çankırı Belediyespor Kulübü Güreş Takımı, asırlık geçmişi olan geleneksel Panayır Yağlı Güreş Müsabakalarında yüz güldürdü. Yüksek performans gösteren takımın iki güreşçisi de şampiyonluk madalyasını boynuna taktı.   Sinop ilinin Boyabat ilçesinde geleneksel Panayır Yağlı Güreş Müsabakalarına Çankırı Belediyesi adına katılan genç güreşçiler, iki kategoride şampiyonluk aldı. Teşvik Boy’da Fatih Özgen, Deste Boy’da ise Kadir Güleşen, […]
Çankırı - 21 Ekim 2019 22:26 A A

Çankırı Belediyespor Kulübü Güreş Takımı, asırlık geçmişi olan geleneksel Panayır Yağlı Güreş Müsabakalarında yüz güldürdü. Yüksek performans gösteren takımın iki güreşçisi de şampiyonluk madalyasını boynuna taktı.  

Sinop ilinin Boyabat ilçesinde geleneksel Panayır Yağlı Güreş Müsabakalarına Çankırı Belediyesi adına katılan genç güreşçiler, iki kategoride şampiyonluk aldı. Teşvik Boy’da Fatih Özgen, Deste Boy’da ise Kadir Güleşen, şampiyon olarak bir kez daha Çankırı’nın adını başka bir ilde anons ettirdi.  Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, “Çıktığımız her er meydanında Çankırı’mızın güreşçi yaren gençleri, başarılı mücadelesi, edep ve ahlaklı duruşları ile göz dolduruyor.” diyerek güreşçilerine ve antrenör Seyfettin Karadeniz’e teşekkür etti.   

Çankırı - 22:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.