Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

HAYVAN PAZARI KURBAN BAYRAMINA HAZIRLANIYOR

Çankırı Belediyesi, Fatih Mahallesi Salihler Caddesi alt kısmında bulunan canlı hayvan pazarını Kurban Bayramı’na hazırlıyor. 24 dönümlük hayvan pazarı alanı, küçük ve büyükbaş hayvanların satışına yönelik düzenleniyor. 2021 yılı Kurban Bayramı’nın yaklaşması dolayısı ile belediye ekipleri, hayvan pazarında kurbanlık satışlarının rahat bir ortamda yapılabilmesi ve vatandaşların kurbanlık alımlarını hijyenik bir ortamda gerçekleştirebilmesi için hazırlıklara başladı. […]
Çankırı - 24 Haziran 2021 10:08 A A

Çankırı Belediyesi, Fatih Mahallesi Salihler Caddesi alt kısmında bulunan canlı hayvan pazarını Kurban Bayramı’na hazırlıyor. 24 dönümlük hayvan pazarı alanı, küçük ve büyükbaş hayvanların satışına yönelik düzenleniyor.

2021 yılı Kurban Bayramı’nın yaklaşması dolayısı ile belediye ekipleri, hayvan pazarında kurbanlık satışlarının rahat bir ortamda yapılabilmesi ve vatandaşların kurbanlık alımlarını hijyenik bir ortamda gerçekleştirebilmesi için hazırlıklara başladı. Çalışmalar kapsamında, atık su ve içme suyu hatlarının kontrolleri yapılarak hizmete hazır hale getirildi. Hayvan pazarı giriş yolu ise sıcak asfalt ile kaplandı. Kurbanlık satan ve alacak olan vatandaşların dinlenebilecekleri, mescit ve tuvalet ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri alanlar da oluşturuldu.

Çankırı - 10:08 A A
BENZER HABERLER