Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

GELENEKSEL “BİR İNCİ DE SİZSİNİZ” HALI SAHA TURNUVASI TAMAMLANDI

Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi koordinesinde “Bir İnci’de Sizsiniz” sloganıyla düzenlenen halı saha futbol turnuvası tamamlandı. Okul Müdür Yardımcısı Bekir Engin Uysal öncülüğünde düzenlenen turnuvada 13 takım, 122 öğrenci ve 1 öğretmen yer aldı. Başlama düdüğünün,  4 Mayıs 2023 Perşembe günü çaldığı halı saha turnuvası 25 Mayıs 2023 Perşembe günü oynanan final müsabakası ile […]
Genel - 30 Mayıs 2023 16:06 A A

Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi koordinesinde “Bir İnci’de Sizsiniz” sloganıyla düzenlenen halı saha futbol turnuvası tamamlandı. Okul Müdür Yardımcısı Bekir Engin Uysal öncülüğünde düzenlenen turnuvada 13 takım, 122 öğrenci ve 1 öğretmen yer aldı. Başlama düdüğünün,  4 Mayıs 2023 Perşembe günü çaldığı halı saha turnuvası 25 Mayıs 2023 Perşembe günü oynanan final müsabakası ile tamamlandı.

Turnuvanın şampiyonu, Ceyran City ve Makine Gücü isimli takımlar arasında oynanan Final müsabakası sonunda belli oldu. Makine Gücü takımını 5-2’lik bir skorla mağlup eden Ceyran City, şampiyonluk kupasını almaya hak kazandı.

Heyecan dolu bir atmosferde gerçekleştirilen halı saha turnuvasında takımlar ödüllerini İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İlker Kendir, Şube Müdürü Bekir Cesur ve İsmet İnönü Ortaokulu Müdürü Murat Çolak’tan aldılar.

Genel - 16:06 A A
BENZER HABERLER