13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

FOTOĞRAF PAYLAŞANLARA MAMALAR TESLİM EDİLİYOR

Çankırı Belediyesi, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü için farkındalık oluşturmak amacı ile sosyal medya hesaplarından başlattığı “Can Dostum ve Ben” paylaşımı yapan vatandaşlara hediye mamaları vermeye başladı. “Can Dostum ve Ben, Çek Gönder Dünya Güzelleşsin” sloganı ile yapılan duyurunun ilk paylaşımını kedi ile yapan Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in ardından birçok sosyal medya kullanıcısı da […]
Çankırı - 5 Ekim 2021 20:53 A A

Çankırı Belediyesi, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü için farkındalık oluşturmak amacı ile sosyal medya hesaplarından başlattığı “Can Dostum ve Ben” paylaşımı yapan vatandaşlara hediye mamaları vermeye başladı.

“Can Dostum ve Ben, Çek Gönder Dünya Güzelleşsin” sloganı ile yapılan duyurunun ilk paylaşımını kedi ile yapan Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in ardından birçok sosyal medya kullanıcısı da bu çağrıya cevap verdi. Fotoğraflarını paylaşan vatandaşların can dostları için mamaları Belediye hediye etti. Çek gönder etkinliğine katılan vatandaşlar Belediye Hizmet Binası 6. kat Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Çocuk Meclisi’nden can dostları için mamaları almaya başladı. Uygulamadan memnun kalan hayvan severler, kendi sosyal medya hesaplarından da mamalar ulaştı paylaşımı yapmaya başladı. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, etkinliğe katılarak destek veren herkese teşekkür etti.

Çankırı - 20:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.