Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ESEN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, çalışmaları yerinde inceledi. Esen, “Vatandaşlarımızın güveni ile çıktığımız yolda söz verdiğimiz çalışmaları bir bir gerçekleştiriyoruz.” dedi. Başkan Esen, devam eden çalışmaları yerinde denetleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Bademlik dere ıslahı, Yunus Emre Caddesi yol genişletme, Karataş Mahallesi Billurbey çıkmazı yeni yol yapımı, sokak sağlıklaştırma, Karaköprü mevkii Tatlıçay taşkın koruma […]
Çankırı - 23 Eylül 2021 20:41 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, çalışmaları yerinde inceledi. Esen, “Vatandaşlarımızın güveni ile çıktığımız yolda söz verdiğimiz çalışmaları bir bir gerçekleştiriyoruz.” dedi.

Başkan Esen, devam eden çalışmaları yerinde denetleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Bademlik dere ıslahı, Yunus Emre Caddesi yol genişletme, Karataş Mahallesi Billurbey çıkmazı yeni yol yapımı, sokak sağlıklaştırma, Karaköprü mevkii Tatlıçay taşkın koruma tesisi yükseltme çalışmalarını inceledi. Halkın taleplerini en kısa sürede yerine getirmeye ve sorunlarını akılcı bir şekilde çözmeye çalıştıklarını belirten Esen, “Çalışmalarımızın işleyişini yerinde gördük, fikir alış verişinde bulunduk ve saha işçilerimize kolaylıklar diledik. Hizmet için seçildik ve şehrimizin kalkınması, gelişmesi, olumlu yönde değişmesi için çalışmalarımızı büyük bir özveri ile devam ettiriyoruz.” şeklinde konuştu.

Çankırı - 20:41 A A
BENZER HABERLER