16° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

EML ÖĞRENCİLERİNİN İŞLETME EĞİTİMLERİ DURDURULDU

Çankırı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürlüğü, Koronavirüs tedbirleri kapsamında öğrencilerinin sağlığını koruma amaçlı yeni tedbirler almaya devam ediyor. Bugün yapılan son açıklamayla İşletme Eğitimi alan öğrenciler için İşletme Eğitimi Uygulaması’nın durdurulduğu bildirildi. Açıklamada; “Değerli veliler, sevgili öğrenciler ve kıymetli işletme sahipleri; Covid- 19 salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı’nın 28 Mart 2020 […]
Çankırı - 31 Mart 2020 00:07 A A

Çankırı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürlüğü, Koronavirüs tedbirleri kapsamında öğrencilerinin sağlığını koruma amaçlı yeni tedbirler almaya devam ediyor. Bugün yapılan son açıklamayla İşletme Eğitimi alan öğrenciler için İşletme Eğitimi Uygulaması’nın durdurulduğu bildirildi.

Açıklamada; “Değerli veliler, sevgili öğrenciler ve kıymetli işletme sahipleri; Covid- 19 salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı’nın 28 Mart 2020 tarihli yazı gereği  bu tarihten 2020-2021 eğitim ve öğretimin başladığı 1 Eylül 2020 tarihine kadar işletmelerde mesleki eğitim uygulamaları durdurulmuştur. Bu tarihten itibaren 12. sınıf öğrencilerimiz işletmelerde mesleki eğitime  gitmeyecektir. Öğrencilerimize ve velilerimize duyurulur.” denildi.

Çankırı - 00:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.