29° Açık
  • EURO
  • DOLAR

DÜĞÜNDE SİLAHLAR PATLADI… 2 YARALI

Düğünde silahlar patladı, düğün alanı kana bulandı, gençler en mutlu günlerinde kurşunların arasında kaldılar. 11 Eylül Cumartesi akşam saatlerinde meydana gelen olayda, daha önceden aralarında husumet bulunan 2 grup arasında çıkan çatışmada silahların ateşlenmesi sonucu 2 kişinin yaralandığı bildirildi. Aldığımız bilgilere göre geçmişte yaşanan bir yaralama olayının faili olduğu bildirilen ve halen cezaevinde tutuklu bulunan […]
Çankırı - 13 Eylül 2021 21:42 A A

Düğünde silahlar patladı, düğün alanı kana bulandı, gençler en mutlu günlerinde kurşunların arasında kaldılar. 11 Eylül Cumartesi akşam saatlerinde meydana gelen olayda, daha önceden aralarında husumet bulunan 2 grup arasında çıkan çatışmada silahların ateşlenmesi sonucu 2 kişinin yaralandığı bildirildi.

Aldığımız bilgilere göre geçmişte yaşanan bir yaralama olayının faili olduğu bildirilen ve halen cezaevinde tutuklu bulunan İsmail K.’nın yakını olan Mehmet K., Çankırı Merkez’e bağlı Altınlı köyündeki düğünde havaya ateş açtı. Düğün yerinde bulunan Jandarma ekibi olaya müdahale ederek Mehmet K.’nın silahına el koydu. Yine düğün yerinde bulunan ve cezaevindeki İsmail K. ile aralarında husumet bulunan Erol K. ve  Ergül K. isimli 2 kardeş, Mehmet K. ve yanında bulunan Sadık K.’ya ateş etmeye başladılar.

Silahlı saldırı sonrasında Mehmet K. ve Sadık K. olaydan yaralı olarak kurtulurken, Erol ve Ergül K. isimli kardeşler olay yerinden kaçtılar. Yaralılar, olay yerine gelen 112 Acil ekiplerince ilk müdahale yapılarak hastaneye kaldırılırken, Jandarma kaçan saldırganların yakalanması için çalışmalarına devam ediyor. Bu arada olaydaki yaralıların durumunun iyi olduğu bildirildi.

Çankırı - 21:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.