29° Açık
  • EURO
  • DOLAR

DEVA PARTİSİ ÇANKIRI İL BAŞKANI GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİ

Yaklaşık 7 aydır Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Çankırı İl Başkanlığı görevini yürüten Sude Haydar Karadeniz, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla görevinden istifa ettiğini açıkladı. Karadeniz, istifasını duyurduğu açıklamasında şunları söyledi: “Zorlu bir süreçte, 2023 Genel Seçimleri hemen öncesinde, ilk defa girdiği seçimlerde Çankırı İl Başkanı olarak görev aldığım Deva Partisi’nden görevini yerine getirmenin […]
Genel - 7 Eylül 2023 15:39 A A

Yaklaşık 7 aydır Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Çankırı İl Başkanlığı görevini yürüten Sude Haydar Karadeniz, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Karadeniz, istifasını duyurduğu açıklamasında şunları söyledi:

“Zorlu bir süreçte, 2023 Genel Seçimleri hemen öncesinde, ilk defa girdiği seçimlerde Çankırı İl Başkanı olarak görev aldığım Deva Partisi’nden görevini yerine getirmenin huzuruyla, bugün itibariyle istifa etmiş bulunmaktayım. Cumhuriyet değerleri esas olmak üzere, genel kabul görmüş ve doğru bildiğimiz değerlerle, alışılagelmiş anlayışın dışında sürecek olan siyasi yolculuğumuzda yine görüşmek dileğiyle, güvenen ve destek veren herkese saygılarımı sunuyorum.”

Genel - 15:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.