Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

DARÜLHADİS’TE KIZ ÖĞRENCİLERE ÖZEL NEY KURSU

Çankırı Karatekin Üniversitesi (ÇAKÜ) Darülhadis İslam Araştırmaları Merkezi yerleşkesinde, kız öğrencilere yönelik yaz dönemi ney kursu açıldı. Kursta eğitici olarak İslami İlimler Fakültesi Öğretim Görevlisi Sibel Danacı görev yapıyor. Yaz döneminde 12 hafta olarak planlanan ve 22 Haziran 2023 tarihinde başlayan kurs, 31 Ağustos 2023 Perşembe günü sona erecek. Kursa hâlihazırda, İslami İlimler Fakültesinde okuyan […]
Eğitim - 26 Temmuz 2023 21:33 A A

Çankırı Karatekin Üniversitesi (ÇAKÜ) Darülhadis İslam Araştırmaları Merkezi yerleşkesinde, kız öğrencilere yönelik yaz dönemi ney kursu açıldı. Kursta eğitici olarak İslami İlimler Fakültesi Öğretim Görevlisi Sibel Danacı görev yapıyor.

Yaz döneminde 12 hafta olarak planlanan ve 22 Haziran 2023 tarihinde başlayan kurs, 31 Ağustos 2023 Perşembe günü sona erecek. Kursa hâlihazırda, İslami İlimler Fakültesinde okuyan 14 bayan öğrenci kayıtlı olup dersler temel seviyede nota ve makam bilgisi, solfej ve ney üfleme pratikleri şeklinde haftalık ortalama 1,5 saat olarak devam etmektedir.

Eğitim - 21:33 A A
BENZER HABERLER