Açık
  • EURO
  • DOLAR

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN AÇIKLADI “30 EKİM PAZARTESİ OKULLAR TATİL”

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve ve Cumhuriyet’in 100. yıldönümü, tüm yurtta coşkuyla kutlandı. Ülkenin dört bir yanında gün boyu etkinlikler düzenlendi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir son dakika açıklamasıyla öğrencileri sevindirecek bir haber verdi. Erdoğan, Cumhuriyet’in 100. yıl dönümü nedeniyle okulların 1 günlüğüne tatil edildiğini açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Cumhuriyet Bayramımızı […]
Eğitim - 30 Ekim 2023 00:46 A A

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve ve Cumhuriyet’in 100. yıldönümü, tüm yurtta coşkuyla kutlandı. Ülkenin dört bir yanında gün boyu etkinlikler düzenlendi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir son dakika açıklamasıyla öğrencileri sevindirecek bir haber verdi. Erdoğan, Cumhuriyet’in 100. yıl dönümü nedeniyle okulların 1 günlüğüne tatil edildiğini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Cumhuriyet Bayramımızı Cumhuriyetimizin 100. yılına yaraşır bir coşkuyla kutladık. Bu coşkuyu paylaşan milletime teşekkür ediyorum. Bu vesileyle, 30 Ekim Pazartesi okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerimizin 1 günlüğüne tatil edilmesi kararı aldığımızı bildirmek isterim.”

Eğitim - 00:46 A A
BENZER HABERLER