16° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇOCUKLAR SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN HAREKETLENDİ

Çankırı Belediyesi, Avrupa Hareketlilik Haftası etkinliklerinin ikinci ayağında çocuklar ile bisiklet turu gerçekleştirdi. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı Çocuk Meclisinin organizasyonunda Tuzlu Bağları TOKİ İlkokulu öğrencileri, hareketlilik için bisikletleri ile tur attı. Hafta sonu “Sağlıklı Yaşam İçin Hareketlenin” sloganı ile Recep Tayyip Erdoğan Parkı’nda düzenlenen Avrupa Hareketlilik Haftası’nı kutlayan vatandaşlara öğrenciler de katıldı. TOKİ […]
Çankırı - 22 Eylül 2021 21:33 A A

Çankırı Belediyesi, Avrupa Hareketlilik Haftası etkinliklerinin ikinci ayağında çocuklar ile bisiklet turu gerçekleştirdi. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı Çocuk Meclisinin organizasyonunda Tuzlu Bağları TOKİ İlkokulu öğrencileri, hareketlilik için bisikletleri ile tur attı.

Hafta sonu “Sağlıklı Yaşam İçin Hareketlenin” sloganı ile Recep Tayyip Erdoğan Parkı’nda düzenlenen Avrupa Hareketlilik Haftası’nı kutlayan vatandaşlara öğrenciler de katıldı. TOKİ İlkokulu’nda gerçekleştirilen etkinliğe katılan 7-10 yaş aralığındaki çocuklar, pedallarını eğlenerek hareketli kalmak için çevirdi. Etkinliğe okul öğretmenleri de destek verdi.

Çankırı - 21:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.