-8° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇOCUKLAR BU YAZ DA ÇOCUK AKADEMİSİNİ TERCİH ETTİ

Çankırı Belediyesi Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi, yaz atölyelerine 190 öğrenci ile başladı. Yaz dönemini Çankırı’da geçirecek çocuklar, zamanlarını verimli ve keyifli geçirmek için yine Çocuk Akademisini tercih etti. 5-12 yaş arası çocuklara yönelik düzenlenen yaz atölyeleri; Matematik, Bilim ve Uzay, Robot, İngilizce, Zekâ, Drama, Müzik, Gitar, Bağlama ve Piyano dersleri ile sezonu açtı. 26 […]
Çankırı - 21 Temmuz 2022 21:52 A A

Çankırı Belediyesi Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi, yaz atölyelerine 190 öğrenci ile başladı. Yaz dönemini Çankırı’da geçirecek çocuklar, zamanlarını verimli ve keyifli geçirmek için yine Çocuk Akademisini tercih etti.

5-12 yaş arası çocuklara yönelik düzenlenen yaz atölyeleri; Matematik, Bilim ve Uzay, Robot, İngilizce, Zekâ, Drama, Müzik, Gitar, Bağlama ve Piyano dersleri ile sezonu açtı. 26 Ağustos’a kadar sürecek atölye çalışmaları çevre bilinci ve trafik eğitimleri ile başladı. Ders kapsamında yapılan uygulamalı çalışmaları çocukların dikkatini çekti. Her hafta farklı eğitim alacak öğrencilerin programda yer alan derslerin dışında doğa ve kültür gezilerine, ilkyardım ve AFAD eğitimleri ile yöresel yemekler atölyesine de katılacağı bildirildi.

Çankırı - 21:52 A A
BENZER HABERLER