-6° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRILI KADINLAR ÖMERALP İÇİN DÜZENLENEN KERMESTE BULUŞTU

Çankırımızın mavi gözlü yavrusu Ömeralp Kader için düzenlenen yardım programları, pandemi yasaklarının bitmesiyle hız kazandı. SMA Tip 1 hastası Ömeralp Kader’in tedavisine katkıda bulunmak amacıyla, Çankırı Çocukları Koruma Derneği ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarlığı’nın 28 Mayıs Cumartesi günü (dün) ortaklaşa hazırladığı kermese katılım yoğundu. Çankırı halkı diğer kermes ve yardım programlarında olduğu gibi dün de Ömeralp’i […]
Çankırı - 29 Mayıs 2022 14:48 A A

Çankırımızın mavi gözlü yavrusu Ömeralp Kader için düzenlenen yardım programları, pandemi yasaklarının bitmesiyle hız kazandı. SMA Tip 1 hastası Ömeralp Kader’in tedavisine katkıda bulunmak amacıyla, Çankırı Çocukları Koruma Derneği ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarlığı’nın 28 Mayıs Cumartesi günü (dün) ortaklaşa hazırladığı kermese katılım yoğundu. Çankırı halkı diğer kermes ve yardım programlarında olduğu gibi dün de Ömeralp’i yalnız bırakmadı.

Kızılay Kadın Kolları’nın da destek verdiği kermese İl Emniyet Müdürü Yılmaz Delen ve eşi

, Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü Mehtap Meydaneri, Çankırı’lı Bürokratlar ve İş Adamları Birliği Başkanı Ercan Irmak, Kızılay Kadın Teşkilatı Başkanı Malike Kurt ve yönetimi, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Melike Çilhan ve yönetimi, İYİ Parti Kadın Kolları Başkanı Hatice Yakar ve yönetimi, MHP Kadın Kolları Başkanı Huriye Yılmaz ve yönetimi, DEVA Partisi Kadın Çalışmaları Başkanı Sude Haydar Karadeniz ve yönetimi, Aşçılar Derneği Başkanı Hayrettin Karaoğlu, TÜGŞAV Başkanı Mehmet Uçar, TÜGŞAV Kadın Kolları Başkanı Nigar Kaya ve yönetimi, ÇAPER Kadın Kolları Başkanı Nuray Pulat, Umut Işığım Derneği Başkanı Öznur Özdemir Kaynak, İnci Taneleri Derneği Başkanı Hatice Barak, Usta Öğreticiler Federasyonu İl Temsilci Songül Sorman ve vatandaşlar katıldı.

Kermes sonunda Çankırı Çocukları Koruma Dernek Başkanı Fatma Yıldırım ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Cemile Eskisucu tüm halkımıza, esnaflarımıza ve katılımcılara desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Çankırı - 14:48 A A
BENZER HABERLER