13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI’DA ORMAN ALANLARINA GİRİŞLER YASAKLANDI

Çankırı Valiliği, son günlerde artan orman yangınları nedeniyle bugünden itibaren geçerli olacak yeni bir karar aldı. Alınan kararla, Valilikçe belirlenen mesire alanları haricindeki diğer bütün orman alanlarına, başta piknik yapmak ve hayvan otlatmak olmak üzere görevliler haricindeki vatandaşların giriş çıkış yapması yasaklandı. Valiliğin duyurusu şu şekilde: “Orman Yangınları İle Mücadele Komisyonu’nun 30.07.2021 tarih ve 1 […]
Çankırı - 30 Temmuz 2021 23:14 A A

Çankırı Valiliği, son günlerde artan orman yangınları nedeniyle bugünden itibaren geçerli olacak yeni bir karar aldı. Alınan kararla, Valilikçe belirlenen mesire alanları haricindeki diğer bütün orman alanlarına, başta piknik yapmak ve hayvan otlatmak olmak üzere görevliler haricindeki vatandaşların giriş çıkış yapması yasaklandı.

Valiliğin duyurusu şu şekilde:

“Orman Yangınları İle Mücadele Komisyonu’nun 30.07.2021 tarih ve 1 no.lu kararı ile ilimiz sınırları içerisinde belirlenen mesire alanları hariç olmak üzere; Ormanlara piknik yapmak ve hayvan otlatmak başta olmak üzere her türlü giriş 15.09.2021 günü bitimine kadar yasaklanmıştır.”

Çankırı - 23:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.