20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI’DA BİR İNTİHAR VAKASI DAHA

Hiç yazmak istemediğimiz intihar haberlerine maalesef bu akşam biri daha eklendi. Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde Yurt Hizmetleri Şube Müdürü olarak görev yapan Hüseyin Akyapın, bugün saat 17:00 sıralarında Alpsarı Göleti yolundaki demiryolu köprüsünün altına kendini asarak intihar etti. Aldığımız bilgilere göre, Hüseyin Akyapın bugün öğlen çalıştığı işyerinden köyüne gideceğini söyleyerek izin aldı. Ancak arabasının […]
Çankırı - 30 Haziran 2022 21:55 A A

Hiç yazmak istemediğimiz intihar haberlerine maalesef bu akşam biri daha eklendi. Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde Yurt Hizmetleri Şube Müdürü olarak görev yapan Hüseyin Akyapın, bugün saat 17:00 sıralarında Alpsarı Göleti yolundaki demiryolu köprüsünün altına kendini asarak intihar etti.

Aldığımız bilgilere göre, Hüseyin Akyapın bugün öğlen çalıştığı işyerinden köyüne gideceğini söyleyerek izin aldı. Ancak arabasının yönünü köyü yerine Alpsarı istikametine çeviren Akyapın, Alpsarı Göleti yolu üzerindeki demiryolu köprüsünün yanına arabasını park etti. Yanında getirdiği ipi köprünün korkuluklarına bağlayan Akyapın, ipin diğer ucunu da boynuna bağladı ve kendini boşluğa bırakarak hayatına son verdi.

Akyapın’ın son günlerde yaşadığı ailevi sıkıntılardan dolayı bunalıma girdiği ve bu yüzden yaşamını sonlandırdığı söyleniyor. 50 yaşında olduğunu öğrendiğimiz Hüseyin Akyapın, 3 çocuk babasıydı. Akyapın’ın cenazesi olay yerinden alınarak otopsi için Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Olay 18 ailesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Çankırı - 21:55 A A
BENZER HABERLER