reklam
reklam
DOLAR31,2283% 0.07
EURO33,9902% 0.38
STERLIN39,6330% 0.19
FRANG35,5635% 0.11
ALTIN2.042,50% 0,09
BITCOIN1.959.9325.626
reklam

ÇANKIRI TERÖRLE MÜCADELE KAHRAMANLARI DERNEĞİ ÖMER HALİSDEMİR’İ ZİYARET ETTİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
ÇANKIRI TERÖRLE MÜCADELE KAHRAMANLARI DERNEĞİ ÖMER HALİSDEMİR’İ ZİYARET ETTİ
reklam

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz’daki hain darbe girişimi sırasında, Ankara’da Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda darbeci generali vurduktan sonra darbeci askerler tarafından şehit edilen Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir’in Niğde’deki kabrine ziyaretler sürüyor.

15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümünde 15 Temmuz bilincini diri tutmak adına Çankırı Terörle Mücadele Kahramanları Derneği de Niğde ilindeydi. Dernek yönetimi, göstermiş olduğu üstün cesaret sonucu şehit düşen Aziz Şehidimiz Ömer Halisdemir’i ve ailesini Niğde ili Bor ilçesi Çukurkuyu beldesinde ziyaret ederek anma programına katıldılar. Burada yaptığı açıklamada Şehidimizin kabrini dördüncü defa ziyaret ettiklerini ve bundan sonra bu ziyaretleri sürekli hale getirmek istediklerini belirten Çankırı Terörle Mücadele Kahramanları Derneği Başkan Yardımcısı Okan Sütçüoğlu, amaçlarının bu duygu ve düşünceleri diri tutmak olduğunu vurguladı.

Sütçüoğlu, şunları söyledi:

“Vatanı, milleti ve bayrağı uğruna gözünü kırpmadan canını veren, canını hiçe sayan yiğitlerimizden birisi Ömer Halisdemir abimiz. Birçok şehidimiz var bu şekilde; bir Eren Bülbül, bir Fethi Sekin gibi. Allah onlardan razı olsun. Onlar şehit oldular biz de onların sayesinde bu güzel topraklarda yaşayabiliyoruz. Aynı ülküler hedefinde de inşallah bu duyguları diri tutarak gelecek neslimize aynı duyguları aşılamak niyetindeyiz.”

reklam

YORUM YAP