Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI SARAY 18 SPOR 10 KİŞİ KALDIĞI MAÇI 3 PUANLA TAMAMLADI

Bölgesel Amatör Lig’deki (BAL Ligi) tek temsilcimiz olan Çankırı Saray 18 Spor, bu hafta kendi sahasında oynadığı Perşembespor maçında şeytanın bacağını kırdı. Son haftalarda aldığı yenilgilerin ardından bugün oynadığı Perşembespor maçını Onur Akdoğan’ın penaltıdan attığı tek golle 1-0 galip bitiren Çankırı Saray 18 Spor, hepimizi yeniden ümitlendirdi. Çankırı Saray 18 Sporlu Doğanay Ulubaş’ın 64. dakikada […]
Genel - 19 Kasım 2023 23:18 A A

Bölgesel Amatör Lig’deki (BAL Ligi) tek temsilcimiz olan Çankırı Saray 18 Spor, bu hafta kendi sahasında oynadığı Perşembespor maçında şeytanın bacağını kırdı. Son haftalarda aldığı yenilgilerin ardından bugün oynadığı Perşembespor maçını Onur Akdoğan’ın penaltıdan attığı tek golle 1-0 galip bitiren Çankırı Saray 18 Spor, hepimizi yeniden ümitlendirdi.

Çankırı Saray 18 Sporlu Doğanay Ulubaş’ın 64. dakikada rakip kaleye gönderdiği top direkten geri dönünce umutları kırılan seyirci, 1 dakika sonra hakemin Perşembespor aleyhine verdiği penaltıyla yeniden umutlandı. Doğanay Ulubaş rakip takımın ceza sahasında düşürülünce verilen penaltıyı gole çeviren Onur Akdoğan, maçın skorunu belirledi, 1-0…

Değişim için saha dışına çıkmakta geciken Oğuzhan Erdal Taşkın’a yavaş hareket ettiği gerekçesiyle çok tartışılacak bir kararla ikinci sarı kartı ve ardından kırmızı kartı gösteren hakem, seyirciden de oyunculardan da Çankırı Saray 18 Spor yönetiminden de aşırı tepki aldı. Değişim tabelası havaya kalkmadan sahayı terk etmeyen Oğuzhan Erdal Taşkın, hakemlere durumu anlatmaya çalıştıysa da sözünü dinletemedi ve kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı.

Maçın sonlarına doğru sahaya giren davetsiz bir misafir, hem maçın uzamasına hem de sahada unutulmayacak güzel anların yaşanmasına neden oldu. Sahaya nereden girdiği belli olmayan bir sokak köpeği, futbolcularla ve hakemlerle kovalamaca oynadı. İnsana alışkın olduğu her halinden belli olan köpek, dakikalarca futbolcuları ve güvenlikçileri peşinden koşturdu. Uzun koşuşturmaların ardından sahadan ayrılan köpeğin hareketleri heyecan dolu geçen maçta birkaç dakika da olsa yüzleri gülümsetti.

Genel - 23:18 A A
BENZER HABERLER