Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI NİDALARI ÇORUM’DAN YÜKSELDİ

Çorum’un Osmancık ilçesinde düzenlenen Pırlanta Pirinç Festivali ve Osmancık Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde Belediye Gençlik Spor Kulübü güreşçileri performansları ile göz doldurdu. Çankırı ve Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in adı Osmancık meydanlarında ses buldu. Çekişmeli geçen müsabakalarda güreşçimiz Kadir Güleşen, Başaltı Boyda şampiyon oldu. Güleşen’in takım arkadaşı Burak Özgen ise Küçük Orta Küçük Boyda üçüncülüğü elde […]
Genel - 26 Eylül 2023 14:00 A A

Çorum’un Osmancık ilçesinde düzenlenen Pırlanta Pirinç Festivali ve Osmancık Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde Belediye Gençlik Spor Kulübü güreşçileri performansları ile göz doldurdu. Çankırı ve Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in adı Osmancık meydanlarında ses buldu.

Çekişmeli geçen müsabakalarda güreşçimiz Kadir Güleşen, Başaltı Boyda şampiyon oldu. Güleşen’in takım arkadaşı Burak Özgen ise Küçük Orta Küçük Boyda üçüncülüğü elde etti. Takım Antrenörü Seyfettin Karadeniz, sporcularının azimli çalışmalarının meyvelerini, çıktıkları her meydanda topladıklarını söyleyerek güreş takımının çalışmalarını yakından takip eden ve önemli destek veren Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’e teşekkür etti.

Genel - 14:00 A A
BENZER HABERLER