Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI MTAL 100. YIL TURNUVASI DÜZENLİYOR

İlimiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Cumhuriyet’in 100. Yılı kutlamaları kapsamında öğrenciler arası sportif etkinlikler düzenliyor. Futbol, dart, voleybol, basketbol ve masa tenisi alanlarında gerçekleştirilecek turnuvada Çankırı MTAL öğrencileri yarışacak. Mustafa Kemal ATATÜRK’ün, “Ben sporcunun zeki, çevik aynı zamanda ahlaklısını severim.” sözünü kendisine slogan edinen Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, okullarında düzenlenecek turnuvadan […]
Genel - 9 Ekim 2023 16:55 A A

İlimiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Cumhuriyet’in 100. Yılı kutlamaları kapsamında öğrenciler arası sportif etkinlikler düzenliyor. Futbol, dart, voleybol, basketbol ve masa tenisi alanlarında gerçekleştirilecek turnuvada Çankırı MTAL öğrencileri yarışacak.

Mustafa Kemal ATATÜRK’ün, “Ben sporcunun zeki, çevik aynı zamanda ahlaklısını severim.” sözünü kendisine slogan edinen Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, okullarında düzenlenecek turnuvadan memnuniyet duyduklarını ifade ettiler. 9 ve 10. sınıf kademelerinde 11 takım ile futbol alanında başlayan turnuvanın ilerleyen günlerde farklı alanlarda da devam ettirilmesi planlanıyor.

Okul Müdürü Abdurrahman Şayık, öğrencilerde sporun ve sosyal etkinliklerin yansımalarını akademik başarılarda da gördüklerini ifade etti.

Genel - 16:55 A A
BENZER HABERLER