reklam
reklam
DOLAR31,2299% 0.08
EURO33,9278% 0.15
STERLIN39,5950% 0.1
FRANG35,4724% -0.14
ALTIN2.038,28% -0,11
BITCOIN1.955.0315.231
reklam

ÇANKIRI İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI BASINA TANITILDI

Yayınlanma Tarihi : Google News
ÇANKIRI İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI BASINA TANITILDI
reklam

İYİ Parti Çankırı İl Başkanlığı’nca Çankırı Atatürk Kültür Merkezi toplantı salonunda düzenlenen programda Milletvekili aday adayları tanıtıldı. Açılış konuşmasını İl Başkanı Aydın Akbaş’ın yaptığı programda şu ana kadar resmi başvurusunu yapan 8 aday Milletvekili seçildiklerinde yapacakları hizmetleri ve projelerini anlattılar.

İl Başkanı Aydın Akbaş, katılımcıları selamlayarak başladığı konuşmasında partisinin İstanbul İl Başkanlığı’na yapılan silahlı saldırıyı kınadı. Bir cesurlar hareketi olarak adlandırdığı İYİ Parti’den Milletvekili olmak için başvurma cesareti gösteren aday adaylarını canı gönülden kutladığını söyleyen Başkan Akbaş, “Hiç korkmadan hiç yılmadan engelleri yıka yıka, zorlukları aşa aşa geliyoruz. Hiç birşey bizi yolumuzdan döndüremez.” dedi.

Başkan Akbaş’ın ardından Çankırı İYİ Parti Milletvekili aday adayları sırayla birer konuşma yaptılar. Konuşma sırasına göre İbrahim Doğu, Mustafa Özel, Fehmi Bölükbaşı, Aydın Ayanoğlu, Eren Yılmaz, Betül Ayhan, Oya Yakın ve Mehmet Ali Karamemiş’ten oluşan adaylar konuşmalarında önce kendilerini tanıttılar sonra da hedeflerini ve projelerini anlattılar. Millet İttifakı adına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu’nu Cumhurbaşkanı, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i de Başbakan yapma sözü veren adaylar, Türkiye’nin en kısa zamanda Başkanlık sisteminden Parlamenter sisteme geçmesi gerektiğini vurguladılar.

reklam

YORUM YAP