13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI İHH KADIN KOLLARINDAN 3 OKULA ÇANTA VE KIRTASİYE YARDIMI

Çankırı İHH Kadın Kolları  tarafından Çankırı’daki 3 okula çanta ve kırtasiye malzemeleri dağıtımı yapıldı. Çankırı İHH Kadın Kolları  Başkanı Gülcan Kale, Çanta ve Kırtasiye Desteği yardımı hakkında yaptığı açıklamasında şunları söyledi: “Hayırsever bağışçımız   tarafından İHH’ya bağışlanan 10.000 TL tutarındaki içerisi kırtasiye malzemesi dolu çantaları ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ulaştırmak üzere onları en iyi tanıyanlar olduğu için […]
Çankırı - 22 Eylül 2021 21:00 A A

Çankırı İHH Kadın Kolları  tarafından Çankırı’daki 3 okula çanta ve kırtasiye malzemeleri dağıtımı yapıldı. Çankırı İHH Kadın Kolları  Başkanı Gülcan Kale, Çanta ve Kırtasiye Desteği yardımı hakkında yaptığı açıklamasında şunları söyledi:

“Hayırsever bağışçımız   tarafından İHH’ya bağışlanan 10.000 TL tutarındaki içerisi kırtasiye malzemesi dolu çantaları ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ulaştırmak üzere onları en iyi tanıyanlar olduğu için dağıtımları Okul İdarecileri olarak Okul Müdür veya Müdür Yardımcılarımıza teslim ettik. Geçen yılda 30.000 TL tutarında  751 adet sınavlara hazırlık ve yardımcı kaynak kitabı 10 ortaokul ve 3 ilkokula teslim ettik. İhtiyaç sahibi öğrencilerimize  İçi kırtasiye malzemeleri dolu Çantaları  ulaştırmamıza vesile olan bağışcımıza teşekkür ederiz. Allah(C.C) kendilerinden razı olsun.”

Çankırı - 21:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.