14° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI FENERBAHÇELİLER DERNEĞİ’NCE DÜZENLENEN ETKİNLİKTE ÇOCUKLAR DOYASIYA EĞLENDİLER

Çankırı Fenerbahçeliler Derneği, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında çocuklara bir araya geldi. Derneği’n düzenlediği etkinlik, 23 Nisan Pazar günü olumsuz hava koşulları sebebi ile 30 Nisan tarihinde yapıldı. Çankırı’da yaşayan çocukların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte gün boyunca çeşitli aktiviteler düzenledi. Çocuklara ücretsiz olarak düzenlenen etkinlikte kurulan 3 adet büyük boy Balon Park’ta çocuklar doyasıya eğlendiler. Derneğin hazırladığı […]
Genel - 1 Mayıs 2023 23:47 A A

Çankırı Fenerbahçeliler Derneği, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında çocuklara bir araya geldi. Derneği’n düzenlediği etkinlik, 23 Nisan Pazar günü olumsuz hava koşulları sebebi ile 30 Nisan tarihinde yapıldı. Çankırı’da yaşayan çocukların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte gün boyunca çeşitli aktiviteler düzenledi. Çocuklara ücretsiz olarak düzenlenen etkinlikte kurulan 3 adet büyük boy Balon Park’ta çocuklar doyasıya eğlendiler.

Derneğin hazırladığı ve T.C. İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü’nce hibeyi hak eden “FENER OL” projesi çerçevesinde düzenlenen etkinliğe Çankırı Fenerbahçeliler Dernek Başkanı Serdar Paşabeyoğlu ve yönetimi tam kadro katıldı. 30 Nisan Pazar günü Çankırı Güneş İlk Okulu bahçesinde düzenlenen ve sabah 10:00’dan 19:00’a kadar süren etkinliğe katılan çocukların neşesi görülmeye değerdi.

Genel - 23:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.