14° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI, ER MEYDANINDA ÜÇÜNCÜ OLDU

Nefesler bu kez 13.sü düzenlenen Kocaeli Seka Park Yağlı Pehlivan Güreşleri için tutuldu. Çankırı Belediyesi Spor Kulübü Güreş Takımı’ndan Kadir Güleşen, Küçük Orta Büyük Boy’da üçüncü oldu. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in güreşçileri madalya getirmeye devam ediyor.  Bu yıl efsane Başpehlivan Ahmet Taşçı adına düzenlenen 13. Seka Altın Kemer Yağlı Güreşleri’nde güreşçilerin kıyasıya mücadeleleri, müsabakaların […]
Genel - 16 Ağustos 2021 17:55 A A

Nefesler bu kez 13.sü düzenlenen Kocaeli Seka Park Yağlı Pehlivan Güreşleri için tutuldu. Çankırı Belediyesi Spor Kulübü Güreş Takımı’ndan Kadir Güleşen, Küçük Orta Büyük Boy’da üçüncü oldu.

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in güreşçileri madalya getirmeye devam ediyor.  Bu yıl efsane Başpehlivan Ahmet Taşçı adına düzenlenen 13. Seka Altın Kemer Yağlı Güreşleri’nde güreşçilerin kıyasıya mücadeleleri, müsabakaların heyecanını arttırdı. Güreşçilerimizden Kadir Güleşen, beş turda rakiplerini eleyerek Küçük Orta Büyük Boy’da üçüncü oldu. Antrenör Seyfettin Karadeniz, “Bir meydanda daha şehrimizin, Belediyemizin ve Başkanımızın adını duyurmaktan mutluyuz. Girdiğimiz her mücadeleden alnımızın teri ile gururlu bir şekilde çıkıyoruz.” dedi.

Genel - 17:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.